Opakovací kulovnice dokonalá ve všech směrech

To je Blaser R8!

Přesnost

zbrane-rakovnik-R8-kulovnice-presnost

Jemná spoušť Blaser

Desmodromický mechanismus spouště vám garantuje funkčnost i v těch nejtvrdších podmínkách, ať je mráz nebo je zbraň znečištěná blátem. Na přání je možné dvojí nastavení citlivosti spouště a to SPORT a LOV. Spoušťový mechanizmus  a zásobník tvoří jeden celek, je možno objednat druh dle počtu nábojů či jejich velikosti. Je tedy možno zásobník vyjmout a vložit do kapsy a následně používat zásobník jiný.

Bezpečnost

zbrane-rakovnik-R8-kulovnice-bezpecnost

Manuální kohoutkový systém

Celá desetiletí napínací a pojistný systém Blaser patří k nejbezpečnějším na světě. Neexistuje žádný jiný bezpečnostní mechanismus, který by zároveň sloužil jak k odjištění zbraně tak k napnutí bicího ústrojí. R8 je aktivována až těsně před samotnou střelbou. Pokud nedojde k výstřelu, stačí pojistku posunout dolů a zbraň není opět napnuta. Při nesprávné manipulaci se zbraní nebo jejímu pádu nemůže dojít k výstřelu.

Rychlost

zbrane-rakovnik-R8-kulovnice-rychlost

Závěr v jedné linii

Díky svému skvělému ergonomickému umístění kulové hlavice závěru, dokážete zbraň natáhnout velice rychle, a to hlavně díky tomu že dráha natažení je v jedné linii, stačí pouze pohyb dozadu, velice krátký pohyb v před a jste připraveni k lovu. Přebíjení zásobníku je taktéž velice rychlé, kdy stačí “poslepu” stisknout zároveň dvě tlačítka z levé a pravé strany těsně nad spouští a vypadne vám zásobník do dlaně, druhý zásobník vložíte opět extrémně rychle aniž byste potřebovali na tuto činnost vidět a můžete stále sledovat svůj cíl.

Všestrannost

zbrane-rakovnik-R8-kulovnice-vsestrannost

S jednou zbraní po celém světě

Můžete kdykoliv změnit kalibr své zbraně. Pokud si nechcete ničit kvalitní dřevěnou pažbu a úchopy, vyměníte ji za odolnější plastové pažbení. Jednoduché uchycení montáže a optiky + jejich snadná výměna. R8 jsou vyráběny ve verzi jak pro leváky tak pro praváky. Vyrábíme i speciální typy R8 pro ženy.

Fotogalerie

R8 – Professional Success

R8 – Professional Success Leather – CELOPAŽBA

R8 – Monza

R8 – Professional Success Leather

R8 – Success Leather Black – Individual

R8 – Succes

R8 – Classic

R8 – Profesional Succes – LEVÁ

Máte zájem o dokonalou opakovací kulovnici Blaser R8 nebo jinou loveckou zbraň?

Blaser R8 máme skladem!

Zavolejte nám nebo napište a domluvíme se na předváděcí schůzce v naší prodejně v Rakovníku v ulici V Jamce 79.

ZAVOLEJTE NÁM!

Jméno
Příjmení
E-mail
Zpráva
ODESLAT

Navštivte také:

© 2019 Robert Procházka, V Jamce 79, Rakovník, 269 01, IČ: 45810010, DIČ: CZ7304201201

webdesign: DTPak.cz